Töötamine TREFNordis

Meie ettevõtte süda on meie inimesed. Meil on Eesti ühed põnevaimad projektid, suurepärased kliendid ning mõnus meeskond. Oma kollektiiviga ootame liituma inimesi, kes jagavad kirge ehituse valdkonna vastu, tahavad end proovile panna, silmaringi avardada ja ametialaselt areneda.

Kui sa arvad, et sobid meie juurde, siis võta ühendust!

Image description.

Miks meie
juurde tulla

Oleme kaasaegne ning paindlik ettevõte, kus väärtustatakse igat töötajat. Ettevõtte struktuur on hoolikalt komplekteeritud tublidest ja ambitsioonikatest inimestest. Meie enda töötajad hindavad töökeskkonda ettevõttes väga heaks ning see on ka üks peamiseid põhjuseid miks ollakse väga rahul meie ettevõttes töötamisega.

Stabiilne töökoht

AS TREF Nord on teedeehituse turul tegutsenud alates aastast 1997. Oleme usaldusväärsed partnerid nii Maanteeametile, kohalikele omavalitsustele, kui ka erasektorile. Ettevõte pakub stabiilset töökohta tublidele ja ambitsioonikatele inimestele.

Täiendkoolitused

Meie ettevõte pakub oma töötajatele täiendkoolituse võimalusi ning korraldab ka ettevõtte siseseid koolitusi.

Vaba aeg ja tervis

Oleme ettevõttes loonud kaasaegse ja tervisliku töökeskkonna ning pakume omalt poolt ka mitmekülgseid sportimisvõimalusi ning sporditoetust.

Vabad
töökohad

Hindame oma töötajates väärtusi, mis suunavad enesetäiendusele, koostööle ja tulemuslikkusele. Püüame kõik igapäevaselt olla vastutus- ja asjatundlikud, tulemuslikud, leidlikud. Hoolime tööohutusest ja töötajate õigustest. Oleme saavutanud oma töökorralduses ja kvaliteedis taseme, mida on hinnatud mitmete sertifikaatidega.

Hetkel pole vabu töökohti.

Kui Sa ei leidnud praeguste vabade töökohtade seast endale sobivat väljakutset, aga huvitud tööst Trefnordis, siis saada enda CV koos motivatsioonikirjaga aadressile info@trefnord.ee